Oglas za posao: Projektant elektroinstalacija (m/ž) - Split

Ako tražiš posao na neodređeno, a na početku si svog radnog puta, imamo priliku za tebe! Postani dijelom naše uspješne radne zajednice na poziciji pro elektroinstalacije.

Što tražimo?

Tražimo projektanta/icu elektroinstalacija koji/a je spreman/na timski rad, rad na terenu te stalno učenje i usavršavanje. Bitno nam je da si odgovorna osoba koja uspješno samostalno obavlja zadatke te da imaš visoku razinu radne etike i poštenja. Od tebe očekujemo da imaš barem jednu godinu iskustva i višu ili prvostupanjsku razinu obrazovanja. Posao se obavlja u punom radnom vremenu, a potreban ti je položen vozački ispit (Kategorija B), dok ćeš naknadu za prijevoz u sklopu posla dobiti u cijelosti. Projektant/ica elektroinstalacija  zadužen/a je za projektiranje i izradu projekata elektroinstalacija i tehničke zaštite te aktivno sudjeluje u izvedbi kroz kvalitetan nadzor i pripremu projektne dokumentacije djelatnicima.

Mjesto rada?

Split i terenski rad po lokacijama u Hrvatskoj.

Što ćeš raditi?

Opis posla:

  • Samostalno obavljanje poslova projektiranja i izrade projekata elektroinstalacija i tehničke zaštite

  • Aktivno sudjelovnje u izvedbi kroz kvalitetan nadzor i pripremu projektne dokumentacije djelatnicima

Uvjeti:

  • Viša ili prvostupanjska razina obrazovanja

  • Vozačka dozvola B kategorije

  • Poznavanje rada na računalu (MS Windows okruženje, Office, Internet...)

  • Jedna godina radnog iskustva u poslovima postavljanja sustava tehničke zaštite

  • Visok stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu, spremnost na timski rad, visoka razina radne etike i poštenja

  • Spremnost stalnom učenju

  • Spremnost rada na terenu

Što nudimo?

  • Stalni radni odnos nakon probnog roka

  • Kontinuirano stjecanje novih znanja i vještina uz stimulativna primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima

  • U slučaju eventualnog terenskog rada plaćen je put, smještaj i terenski dodatak

  • Službeno vozilo i mobitel

  • Rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi

O nama

ELECTRONIC SECURITY d.o.o. jedna je od vodećih tvrtki u osmišljavanju i izvedbi cjelovitih, inovativnih i integriranih rješenja tehničke zaštite na području Republike Hrvatske, koja je svoj prepoznatljiv stil i nadasve poslovni ugled izgradila tijekom 30 godina poslovanja i preko 10.000 implementiranih rješenja.

Područja primjene su privatni, poslovni i stambeni objekti, industrija, banke i financijske ustanove, državne institucije i mnogi drugi. Sustave temeljimo na ugradnji uređaja poznatih svjetskih proizvođača, uz primjenu vlastitih tehničkih i programskih rješenja.

Popis dijela poslovnih partnera čije smo povjerenje zadobili možeš pogledati na našoj web stranici www.electronicsecurity.eu.

Radujemo se našem susretu te, ako imaš bilo kakav upit, stojimo na raspolaganju.

Koji je sljedeći korak?

Svi zainteresirani mogu se javiti mailom na info@electronicsecurity.eu uz kratko motivacijsko pismo i CV.

U vrlo kratkom vremenu kontaktirat ćemo baš svakog kandidata i obaviti inicijalni razgovor za posao, a odabrani kandidati pristupit će daljnjim testiranjima. Prijave zaprimamo do 31.7.2021. stoga nemoj dugo čekati.

Kontaktirajte nas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.