Oglas za posao: Referent prodaje (M/Ž)

Što tražimo?

Zbog širenja poslovanja tražimo zaposlenika koji će se pridružiti našem uspješnom prodajnom timu. Iskoristite svoje potencijale na prodajnim, administrativnim i nabavno-logističkim poslovima vezanim uz prodaju sustava tehničke zaštite. Od tebe očekujemo da imaš višu ili visoku stručnu spremu ekonomskog ili tehničkog smjera, posjeduješ iskustvo ili poznavanje prodajno-nabavnog procesa i analitički pristup rješavanju problema u dinamičnom okruženju, da aktivno sudjeluješ u kreiranju novih rješenja u segmentu sigurnosti i spreman/a si na kraća putovanja po Hrvatskoj i u inozemstvo.

Što ćete raditi?

Opis posla:

  • Prodavati optimalna rješenja sustava tehničke zaštite (videonadzorni sustavi, alarmni sustavi, vatrodojavni i plinodojavni sustavi, SOS sustavi, kontrola pristupa, parlafonski i videoparlafonski sustavi, sustavi ozvučenje, protupanična rasvjeta, rampe i barijere, okretne barijere, nadzor vozila)
  • Razvijati prodajnu mrežu kupaca i partnera
  • Vršiti istraživanje, analizu i obradu tržišta
  • Svakodnevna surađivati i održavati odnose sa postojećim i potencijalnim kupcima
  • Provoditi prodajno - marketinške aktivnosti na prodajnom mjestu
  • Administrirati prodajne aktivnosti te pratiti samu realizaciju i naplatu
  • Biti u svakodnevnoj koordinaciji i suradnji sa drugim odjelima tvrtke

Uvjeti:

  • Obrazovanje ekonomskog ili tehničkog smjera (VŠS ili VSS)
  • Prodajne, komunikacijske i motivacijske vještine
  • Poželjno je iskustvo ili poznavanje prodajno - nabavnog procesa
  • Sklonost novim tehnologijama
  • Odlično poznavanje MS Office paketa
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu, spremnost na timski rad, visoka razina radne etike i poštenja

Što nudimo?

  • Stalni radni odnos nakon probnog roka
  • Kontinuirano stjecanje novih znanja i vještina uz stimulativna primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima
  • U slučaju eventualnog terenskog rada plaćen je put, smještaj i terenski dodatak
  • Službeno vozilo i mobitel
  • Rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi

O nama:

ELECTRONIC SECURITY d.o.o.  jedna je od vodećih tvrtki u osmišljavanju i izvedbi cjelovitih, inovativnih i integriranih rješenja tehničke zaštite na području Republike Hrvatske, koja je svoj prepoznatljiv stil i nadasve poslovni ugled izgradila tijekom 27 godina poslovanja i preko 10000 implementiranih rješenja.

Područja primjene su privatni, poslovni i stambeni objekti, industrija, banke i financijske ustanove, državne institucije i mnogi drugi. Sustave temeljimo na ugradnji uređaja poznatih svjetskih proizvođača, uz primjenu vlastitih tehničkih i programskih rješenja.

Popis dijela poslovnih partnera čije smo povjerenje zadobili možete pogledati na našoj Web stranici www.electronicsecurity.eu.

Radujemo se našem susretu, te ukoliko imate bilo kakav upit stojimo Vam na raspolaganju.

Koji je sljedeći korak?

Svi zainteresirani mogu se javiti mailom na info@electronicsecurity.eu uz kratko motivacijsko pismo prijave za praksu i CV. U vrlo kratkom vremenu kontaktirati ćemo baš svakog kandidata i obaviti inicijalni razgovor za posao, a odabrani kandidati pristupiti će daljnjim testiranjima.