Oglas za posao: Voditelj ureda (M/Ž)

U potrazi smo za proaktivnom osobom koja će nam svojim organizacijskim sposobnostima olakšati svakodnevno poslovanje. Od tebe očekujemo da imaš najmanje jednu godinu iskustva na istoj ili sličnoj poziciji, posjeduješ iskustvo ili poznavanje prodajno-nabavnog procesa te da se odlično snalaziš na računalu. Budući da ćeš raditi s ljudima dinamičnom okruženju, vjerujemo da si komunikativna osoba koja može raditi samostalno, kao i u timu. Od svakog člana tima očekujemo da bude spreman/a na kontinuirano učenje i unaprijeđivanje svojih sposobnosti, kao i na kraća putovanja po Hrvatskoj i u inozemstvo.

Što ćete raditi?

Opis posla:

  • Administrativna podrška poslovanju
  • Korespondencija sa suradnicima, partnerima i klijentima
  • Podrška kod pripreme i provedbe projekata
  • Organizacija putovanja i sastanaka
  • Izrada putnih naloga
  • Izrada izlaznih računa, robno knjigovodstvo (primke, otpremnice, skladište)
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo
  • Internet bankarstvo
  • Evidencija ulaznih računa i praćenje rokova plaćanja
  • Evidencija radnog vremena, prijave i odjave zaposlenika na obvezna osiguranja
  • Briga o nabavi i stanju zaliha uredskog materijala
  • Ostali poslovi po nalogu direktora

Uvjeti:

  • SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računalu (MS Windows okruženje, Office, Internet...)
  • Minimalno jedna godina radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu, spremnost na timski rad, visoka razina radne etike i poštenja
  • Spremnost stalnom učenju

Što nudimo?

  • Stalni radni odnos nakon probnog roka
  • Stabilna primanja
  • Kontinuirano stjecanje novih znanja i vještina uz stimulativna primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima
  • Rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi

O nama:

ELECTRONIC SECURITY d.o.o. jedna je od vodećih tvrtki u osmišljavanju i izvedbi cjelovitih, inovativnih i integriranih rješenja tehničke zaštite na području Republike Hrvatske, koja je svoj prepoznatljiv stil i nadasve poslovni ugled izgradila tijekom 30 godina poslovanja i preko 10.000 implementiranih rješenja.

Područja primjene su privatni, poslovni i stambeni objekti, industrija, banke i financijske ustanove, državne institucije i mnogi drugi. Sustave temeljimo na ugradnji uređaja poznatih svjetskih proizvođača, uz primjenu vlastitih tehničkih i programskih rješenja.

Popis dijela poslovnih partnera čije smo povjerenje zadobili možeš pogledati na našoj web stranici www.electronicsecurity.eu.

Radujemo se našem susretu te, ako imaš bilo kakav upit, stojimo na raspolaganju.

Koji je sljedeći korak?

Svi zainteresirani mogu se javiti mailom na info@electronicsecurity.eu uz kratko motivacijsko pismo prijave za praksu i CV. U vrlo kratkom vremenu kontaktirat ćemo baš svakog kandidata i obaviti inicijalni razgovor za posao, a odabrani kandidati pristupit će daljnjim testiranjima.

Kontaktirajte nas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.