Oglasi za posao: Elektrotehničar (m/ž) - Zagreb i Split

Tražiš li posao na određeno nakon najmanje jedne godine radnog iskustva, ovo je prilika za tebe! Postani dio našeg radnog okruženja na poziciji elektrotehničar / elektrotehničarka. Otvorene su čak dvije pozicije, jedna u Zagrebu i jedna u Splitu.

Što tražimo?

Tražimo elektrotehničara / elektrotehničarku koji/a je spreman/na na rad u timu i na terenu te na stalno usavršavanje. Važno nam je da si marljiva i odgovorna osoba koja savjesno i samostalno obavlja posao i da imaš visoku razinu radne etike i poštenja. Posao se obavlja u punom radnom vremenu, a potreban ti je i položen vozački ispit B kategorije i najmanje jedna godina radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji. Elektrotehničar/ka u našoj tvrtki se bavi poslovima ugradnje i održavanja sustava tehničke zaštite te jake i slabe struje.

Stručna sprema: Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Mjesto rada?

Pozicija 1: Split - popunjeno

Pozicija 2: Zagreb

Što ćeš raditi?

Opis posla:

  • izvođenje elektroinstalacija sustava jake, slabe struje i tehničke zaštite
  • spajanje, puštanje u rad i održavanje sustava jake i slabe struje (detekcija te otklanjanje kvarova na električnim, antenskim i komunikacijskim instalacijama)
  • shemiranje i spajanje razdjelnika jake i slabe struje
  • samostalno korištenje alata i mjernih uređaja u svakodnevnom radu
  • samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka
  • obavljanje svih ostalih terenskih i pripremnih aktivnosti

Uvjeti:

  • SSS/VŠS tehničke struke
  • min. 1 godina iskustva rada na sličnim poslovima
  • poznavanje telekomunikacijskih tehnologija je poželjno
  • spremnost za rad na terenu
  • sposobnost rada na visini
  • obvezna vozačka dozvola B kategorije
  • osnovno poznavanje rada na računalu
  • sposobnost rada u dinamičnoj i timski orijentiranoj okolini te prihvaćanje fleksibilnog radnog vremena (smjenski rad, rad vikendom po potrebi)
  • profesionalan, proaktivan i odgovaran pristup radu

Što nudimo?

  • stalni radni odnos
  • plaća od 6.000 HRK do 7.000 HRK
  • kontinuirano stjecanje novih znanja i vještina uz stimulativna primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima
  • u slučaju eventualnog terenskog rada plaćen je put, smještaj i terenski dodatak
  • edukaciju i mentorstvo
  • rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi
  • službeno vozilo, laptop i mobitel
  • doticaj s novim tehnologijama u području elektrotehnike

O nama:

ELECTRONIC SECURITY d.o.o. jedna je od vodećih tvrtki u osmišljavanju i izvedbi cjelovitih, inovativnih i integriranih rješenja tehničke zaštite na području Republike Hrvatske, koja je svoj prepoznatljiv stil i nadasve poslovni ugled izgradila tijekom 30 godina poslovanja i preko 10.000 implementiranih rješenja.

Područja primjene su privatni, poslovni i stambeni objekti, industrija, banke i financijske ustanove, državne institucije i mnogi drugi. Sustave temeljimo na ugradnji uređaja poznatih svjetskih proizvođača, uz primjenu vlastitih tehničkih i programskih rješenja.

Popis dijela poslovnih partnera čije smo povjerenje zadobili možeš pogledati na našoj web stranici www.electronicsecurity.eu.

Radujemo se našem susretu te, ako imaš bilo kakav upit, stojimo na raspolaganju.

Koji je sljedeći korak?

Svi zainteresirani mogu se javiti mailom na info@electronicsecurity.eu uz kratko motivacijsko pismo i CV.

U vrlo kratkom vremenu kontaktirat ćemo svakog kandidata i obaviti inicijalni razgovor za posao, a odabrani kandidati pristupit će daljnjim testiranjima. Pozicija u Splitu uspješno je popunjena, a prijave za poziciju u Zagrebu zaprimamo do 25. 3. 2022.

Kontaktirajte nas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.